en.pngEN
всі категорії

новини галузі

Головна>Новини>новини галузі

Яка їжа робить вино смачним?

Час: 2020-03-25 Переглядів: 1

Дослідження літератури показують, що метою посадки зерна у ранньодавніх робочих людей було виготовлення вина, а не вживання їжі, щоб нагодувати голод, тому культура алкогольних напоїв розвинулась у великих масштабах у давнину. У процесі все більше і більше круп використовується для виноробства. В якості інгредієнтів для виноробства використовують сорго, рис, клейкий рис, горох, кукурудзу, пшеницю, ячмінь, гречку і навіть картоплю та картоплю.

Після періоду виноробства було виявлено, що цей метод "100 зерен разом" не застосовується. Винним зерном, яке може перемогти, є сорго під назвою "Імператор виноробства". Завдяки високому вмісту крохмалю структура фруктів дуже підходить. Його обрано найкращою сировиною для виробництва алкогольних напоїв у Китаї. З тих пір сорго було вибрано основним продуктом для виготовлення білого вина випадково.

Бурхливий розвиток сучасної пивоварної техніки змінив ситуацію сорго як лідера у варінні зерна. В даний час кукурудза та рис стали вибором матеріалів для заварювання лікеру. Пшениця коричнева, клейкий рисовий бавовна, рисова сітка, кукурудза солодка, ладан сорго.
Ми знаємо, що з крохмалистих харчових культур можна виготовляти біле вино, але чому різниця у смаку вина? Причина порівняно проста, оскільки вміст різних інгредієнтів у різних зернах різний, смак завареного вина дуже різний. Різниця у вмісті інгредієнтів є одним із факторів, а є ще один фактор, який спричиняє різницю у смаку вина, тобто внутрішня структура зерна відрізняється.

Зерна пшениці, ячменю, гороху: через високий вміст білка такі зерна, ймовірно, спричинять надмірний ріст різних бактерій під час виноробства, а утворення різних речовин може бути незручним.

Клейкий рис і гречка: всім відомо, що липкість клейкого рису та гречки відносно висока. Використання цієї їжі для виготовлення вина легко встановити і зменшити погану повітропроникність, що призводить до того, що ефективність бродіння лікерів значно знижується.
Рис: Рис також є дуже поширеним пивоварним матеріалом, але через високий вміст жиру та целюлози смак білого вина певною мірою постраждає.

Кукурудза: Існує характеристика використання кукурудзи для виготовлення вина. Солодкість висока, що обумовлено високим вмістом фітинової кислоти; а вміст жиру в кукурудзі також відносно високий, що змушує злий смак білого вина бути важчим.

Солодка картопля, картопля, маніока: Вміст білка та жиру в ямсовій їжі менше, але вміст пектину занадто високий, що може легко призвести до зростання різних бактерій та вплинути на смак.