en.pngEN
всі категорії

новини галузі

Головна>Новини>новини галузі

Що таке ареометр для домашнього пива?

Час: 2020-02-10 Переглядів: 5

Солод: як пророщений ячмінь, так і пшениця, а іноді і пророщені зерна, такі як овес, жито та жито.

Сироп для сусла: Для полегшення використання домашнього пивоваріння деякі виробники концентрують солодовий сироп для утворення сиропу або цукрової пудри як домашніх інгредієнтів. Цей інгредієнт простіший у використанні, але частково втрачає початковий смак солоду, і домашнім пивоварам не зручно самостійно регулювати формулу.

Хміль: визначає гіркоту та аромат пива. Його форма має гранули або квіткові бруньки.

Дріжджі: ферментовані дріжджі на бочці та ферментовані дріжджі на дні бочки. (Лагерне ​​пиво та повітряне пиво) Пивні дріжджі, що зазвичай використовуються, мають різні властивості відповідно до свого джерела.

Вода: Для виготовлення пива потрібна вода без кольору та запаху. Різні мінерали всередині води можуть впливати на якість пива.

Інші ферментативні речовини: пиво домашнього приготування може також вибрати ферментований цукор, такий як сахароза та мед, щоб збільшити смак пива.

пристрій

Обладнання для домашнього пива - це, як правило, кухонне обладнання, яке завжди є в сім’ї.

Ізоляційна бочка: Як правило, ізоляційна бочка використовується для замочування солоду, а цукор виробляється при постійній температурі.
Казан для нагрівання: звичайний казан.
Ємності для бродіння: Є багато типів бродильних резервуарів, які можуть бути скляними пляшками, пластиковими відрами або відрами з чистою водою. Коротше кажучи, усі герметичні герметичні контейнери великого обсягу можуть бути використані як бродильні резервуари для домашнього пива.
Пивні пляшки: можна переробляти комерційні пивні пляшки
Трубопроводи Різні харчові труби для перенесення сусла або пива.

Домашнє пивне ремесло

Дезінфекція: У процесі домашнього заварювання для дезінфекції обладнання можна використовувати медичний спирт або дезінфекцію при високій температурі, щоб уникнути інших бактеріальних забруднень.
Подрібнення: Оскільки вдома не застосовується широкомасштабне фільтрувальне обладнання, подрібнення полягає в тому, щоб максимально зберегти цілісність пшеничних висівок, і воно використовується як фільтруючий шар під час фільтрування.
Виробництво цукру: Як правило, температура виробництва цукру становить 66-68 градусів Цельсія, а солод вимочується при цій температурі протягом 1 години. Через необхідність теплоізоляції, узагальнені бочки зазвичай використовують для постійної температури.

Фільтрація: Для фільтрування використовуйте матрац, виготовлений із солодованих мелених пшеничних висівок. Після фільтрування потрібно продовжувати використовувати гарячу воду для промивання цукру на поверхні висівок у сусло.
Приготування: Процес приготування включає термічну деградацію білків і додавання хмелю. Додавання хмелю в різний час може збільшити гіркоту, аромат і запах пива. Варити 60-90 хвилин.

Охолодження: домашнє пиво вимагає швидкого охолодження сусла. Загальними методами є: охолодження льодом, охолодження охолоджувальної трубки тощо.
Бродіння: Час бродіння може становити від 4 тижнів до 6 місяців