en.pngEN
всі категорії

новини галузі

Головна>Новини>новини галузі

Яка культура пива?

Час: 2020-01-20 Переглядів: 1

Пиво - дуже поширений напій у житті. Влітку люблять випити келих холодного холодного пива дуже комфортно. Їм також буде келих, коли вони їдять шашлик. Влітку пиво замінило біле вино і сьогодні стало юнаком. Дуже улюблений напій. Ми знаємо, що алкоголь був у Китаї тисячі років. Коли розвинулось пиво? Давайте подивимось на це разом.

Походження пива сягає 8000 років. На той час у річках Тигр і Євфрат, одній з колисок людської цивілізації, існував циганський кочівник, якого звали шумерами. Всякий раз, коли шумери вигравали битву, вони любили пити сорт, виготовлений з ячменю. Це найраніше пиво.
На стародавніх фресках із каменю показано стародавнє пивоваріння - випікання хліба (гальмування спеченого хліба та занурення у воду для отримання каші) та використання ячменю. У літературі напій описується як "захоплюючий, затишний і приголомшливий". Вавилоняни спочатку експортували пиво в інші регіони. Одне з їхніх світлих сортів пива улюблене єгиптянами за 1,000 кілометрів. Значення пива в єгипетській культурі було настільки важливим, що вчені на той час створили інший тип ієрогліфів для «пивоварів». Пізніше стародавні єгиптяни вдосконалили технологію пивоваріння і варили пиво з різними смаками. Після війни та торгівлі всі римляни, греки та євреї навчились технологіям приготування пива в Єгипті та передали їх до Європи.

Немає сумнівів, що єгиптяни справжні любителі пива, вони називають його "Буза", і навіть напис на храмі фараона ласкаво говорить про любов фараонів до цього пива. Єгиптяни вважають, що пиво має магічну функцію, і явище бродіння можна пояснити лише словом "магія" (вони вважають, що це, очевидно, божественна сила бога сонця). Тому, щоб догодити богу сонця та іншим богам, король Рамазес III жертвує небо щороку 30,000 галонів пива. Хоча фестиваль споживає велику кількість пива, у них все ще вистачає пива, щоб роздати дві банки пива кожному вільним людям, які щодня будують піраміду. Єгиптяни також багато знали про цілющу силу пива. Медична література, датована 1600 роком до нашої ери, показала, що 15% рецептів, виписаних на той час лікарями, містили пиво. Пиво відіграє важливу роль у житті багатьох єгиптян, і не дивно, що пиво інтегровано в соціальні звичаї країни. Наприклад, якщо молода людина дасть молодій жінці ковток свого пива, інші подумають, що вони уклали шлюбний контракт. У той час закони Єгипту, як і Вавилонський кодекс, захищали інтереси споживачів. Власник корчми, у якого не вистачало грошей або мав менше грошей, негайно потонув би. Однак кажуть, що додавання води до пива менш винне, внаслідок чого вуха власника готелю будуть прибиті до дверей його готелю. Великий завод пивоварні

З розвитком історії люди все більше і більше захоплюються пивом. В даний час воно стало важливим напоєм у житті людей, роблячи виробництво пива все більшим і більшим, а виробництво пивного обладнання поступово стало популярним. В даний час багато підприємців також зосередяться на виробництві пивного обладнання, і виробництво пива вже не обмежується розвитком певної країни, воно дуже популярне у всьому світі.