en.pngEN
всі категорії

новини галузі

Головна>Новини>новини галузі

Що відбувається з діацетилом, коли пиво ферментується?

Час: 2020-02-27 Переглядів: 2

Діацетил є важливим побічним продуктом у процесі бродіння пива, важливою речовиною, що впливає на смак пива, та обмежуючим показником зрілості пива. Це летюче і сильно дратує. Коли його вміст занадто високий (≥1.5 мг / л у світлому пиві), пиво буде мати смак рису, сильно пошкоджувати смак пива та впливати на чутливу якість пива.
На ранній стадії бродіння пива вміст діацетилу дуже високий. На пізнішій стадії бродіння, після того як дріжджі реабсорбують їх, вони відновлюються до бутандіолу. Поріг смаку бутилгліколю в пиві набагато більший, ніж діацетил, що може сприяти підвищенню смаку пива до зрілості.
Однак у процесі після ферментації та зберігання вина кількість дріжджів невелика, а швидкість відновлення діацетилу повільна, що призводить до тривалого циклу відновлення діацетилу. На цей етап припадає понад 60% загального часу процесу варіння пива, тому можна судити, що одним із основних факторів, що впливають на скорочення циклу бродіння пива, є діацетил.

Тому вивчення утворення діацетилу в процесі пивоваріння та пошук різних методів для швидкого зменшення вмісту діацетилу в пиві, щоб сприяти зрілості пива, скоротити цикл бродіння, збільшити використання обладнання та зменшити витрати стати пивним броваром Фокус уваги.