en.pngEN
всі категорії

новини галузі

Головна>Новини>новини галузі

Переробка солоду для виробництва пива

Час: 2020-02-16 Переглядів: 1

Лікування солодом має наступні шість етапів.

Зберігання ячменю: Свіжозібраний ячмінь має період спокою та низьку схожість.
Вибір ячменю: видаліть сміття за допомогою енергії вітру та сита та класифікуйте за розміром зерна. Замочування пшениці: замочування пшениці у резервуарі на 2-3 дні водою, одночасно промивання для видалення плаваючої пшениці, щоб вміст води в ячмені становив 42 ~ 48%.
Схожість: Після замочування ячмінь проростає в умовах з контролем температури та провітрювання, утворюючи різні розчинність. Придатна температура для проростання становить від 13 до 18 ° C, період сходів від 4 до 6 днів, а подовження кореневої бруньки в 1 - 1.5 рази більше довжини зерна. Вирощування мокрого солоду називають зеленим солодом. Виробники обладнання для пивоварних заводів Craft

Смаження: Мета - зменшити вологу, зупинити ріст і розкладання зеленого солоду для тривалого зберігання; змушувати солод утворювати речовину, яка надає пиву кольору, аромату та смаку; легко видалити кореневі бруньки, а вологість солоду після випікання становить від 3 до 5%.
Зберігання: Солод після випікання, після видалення коріння пшениці, збору, охолодження, покладіть його в контейнер для зберігання в бетоні або металі.