en.pngEN
всі категорії

новини галузі

Головна>Новини>новини галузі

Як зробити обладнання для пивного пива

Час: 2020-03-06 Переглядів: 1

Як досягти контролю температури при варінні пива в пивному пивному обладнанні? У ферментаційній майстерні пивоварні, як пивовар, так і оператор, зверніть увагу на температуру бродильного бульйону у бродильному баку. Спеціально для оператора, процес Вищезазначене - це, в основному, температура і час, тому легко створити ілюзію: здається, що процес бродіння пива базується на температурі та часі. Фактично, протягом усього процесу ферментаційний бульйон потрібно витягувати з порту для відбору проб і відправляти в лабораторію для тестування. За результатами випробування температура і час можуть бути змінені.

Домашнє пивне обладнання

Отже, з експлуатації у всьому процесі видно, що температура є параметром процесу бродіння пива, а не характерним параметром, що характеризує стан бродіння; це середовище біохімічної реакції, щоб завершити процес бродіння пива, а не логотип. Фізичні та хімічні показники, такі як вміст цукру, вміст етанолу, кількість живих дріжджів та вміст діацетилу у ферментаційному бульйоні, випробуваному та випробуваному в лабораторії, є характерними параметрами, що характеризують стан бродіння та є ідентифікацією процесу бродіння. Наступний редактор від Jinan China Brew Machinery Equipment Co., Ltd. спеціально представить вас:

Процес бродіння пива - це процес біохімічної реакції, який називають біохімічною реакцією, а не хімічною реакцією. У хімічній реакції існує температура реакції, і хімічну реакцію не можна проводити нижче температури реакції; в біохімічній реакції відсутня температура реакції, тобто основна частина реакції - це мікроорганізм, а не елемент. Поки мікроорганізм має біологічну активність, він може реагувати, і температура впливає Основна причина полягає в тому, що швидкість реакції та метаболіти, що утворюються в реакції, дещо відрізняються. Звичайно, визначення швидкості біохімічної реакції визначається не тільки температурою, а й типом та якістю речовин, що беруть участь у реакції. Тому температура * часто обмежена в біохімічній реакції. Наприклад, існуючі два процеси бродіння, а саме високотемпературне бродіння та низькотемпературне бродіння, визначають * температуру. Метою обмеження * температури є запобігання утворенню небажаних метаболітів. Видно, що поки температура нижче * граничної температури, біохімічна реакція може протікати нормально. Однак занадто низька температура вплине на ефективність виробництва, а надмірні коливання температури вплинуть на якість метаболітів. Тому відповідно до якості та оксигенації сусла, типу дріжджів та кількості живих дріжджів, типу пива тощо та ефективності виробництва, виберіть відповідну температуру та контролюйте її в межах певного діапазону, а потім відповідно до до вмісту цукру, виміряного в процесі бродіння, фізико-хімічних показників, таких як вміст етанолу, кількість живих дріжджів та вміст діацетилу, щоб визначити, чи повинна температура підвищуватися чи знижуватися чи залишатися незмінною, і контролювати весь процес бродіння з часом. Коротше кажучи, температура забезпечує біохімічне середовище реакції та параметри процесу; він регулює швидкість реакції. Це роль температури в процесі бродіння пива.

Видно, що вимірювання температури в процесі бродіння пива не вимагає високої точності, але відповідає вищій точності вимірювання з певною точністю. Це також сектор хімічної промисловості, який, як правило, використовує термометри платинової стійкості класу A і тому, чому для пивоваріння потрібен лише сорт B.

У розділі температури та тепла було зазначено, що суть регулювання температури полягає в контролі кількості теплообміну через контрольований канал передачі тепла. У процесі бродіння пива для бродильного бульйону тепло в основному передається не зовні, а тепло біохімічної реакції, що генерується всередині. Це тепло супроводжується цукром у ферментаційному бульйоні під дією дріжджів, які перетворюються на етанол, вуглекислий газ та інші метаболіти. Ми повинні своєчасно передавати це тепло через охолоджувальну сорочку керованого каналу теплопередачі, тобто холодну зону, щоб температура бродильного бульйону підтримувалася на рівні нижче граничної температури, і забезпечувалося стабільне середовище реакції для біохімічної реакції. Якщо ви хочете підвищити температуру, зменшіть потужність; якщо ви хочете зменшити температуру, збільште потужність. Отже, в процесі бродіння пива своєчасна передача біохімічного тепла, що утворюється через охолоджувальну сорочку, є суттю контролю температури в процесі бродіння пива.