en.pngEN
всі категорії

Новини компанії

Головна>Новини>Новини компанії

На які питання слід звернути увагу при придбанні обладнання для пивного крафта?

Час: 2016-08-04 Переглядів: 2

Оскільки ринок виготовленого свіжого пива стає дедалі популярнішим, вибирайте зручну пивоварну пивоварну машину з високою ціною перед кожним підприємцем, що займається виготовленням пива. Нещодавно автор проконсультував відповідну особу нового покоління першопрохідців обладнання для пивного обладнання - Xuzhou Fresh Beer Crafts Information Technology Co., Ltd. Пропозиції.

Переваги та недоліки пивоварного обладнання, що готується самостійно, в основному відображаються в наступному

1, матеріал обладнання.

Матеріал вкладиша взутий, а 201 замінений на 201. Обидва - це нержавіюча сталь, і вартість може бути зменшена на 30%. Це негласне правило багатьох заводів з виробництва обладнання в країні. Найбільша особливість 201 нержавіючої сталі, коли вона зварена, зварювати її дуже важко. Легко іржавіти, капнути кілька крапель води і за 3 дні іржавіти. Крім того, товщина вкладиша занадто тонка, корпус ферментера повністю закритий, жоден люк не зарезервований, а матеріал і товщина всередині не видно більшості людей. Коли вино ферментовано, воно буде виробляти багато газу. Чим тонший матеріал, тим нижчий тиск і чим легше не обробляється зварений шов, тим більша ймовірність витоку, що має величезний вплив на якість вина.

2, споживання енергії є напрочуд високим.

Якщо шар ізоляції зроблений із брухту кам’яної вати або іншого, потужність компресора невелика, а конструкція трубопроводу необгрунтована, то чи готові ви сплатити рахунок за електроенергію?

3, фітинги для труб, клапани та різні аксесуари

Трубопровідна арматура, клапани та різні аксесуари, використовуючи низьку якість та низьку ціну на ринку, не можна тривалий час використовувати для іржі або пошкодження витоків води, порізів кутів, а обладнання неякісне. При використанні електроенергії вартість електроенергії висока, вартість висока, вартість висока і є більша плавність. Ферментер витікає, електричні компоненти часто виходять з ладу, вино важко виготовити, його важко пити, його важко продати, і ідеального пива не можна варити.

Іноді це не просто причина заводу пивного обладнання, покупець любить цим скористатися, і ціна також є основною причиною. Зрозуміло, що вартість понад десять тисяч не має на меті бути нижчою за вартість придбання, і кажуть, що інші дешевші. Для того, щоб задовольнити думки споживачів, деякі заводи пивного обладнання можуть виробляти обладнання лише низької якості та низької ціни.

Є стара приказка, яка є хорошою: "Я не боюся, що не знаю товару, я боюся, що товар кращий за товар". Рекомендується, щоб покупці не слухали занадто перебільшену рекламу, купували обладнання, яке не можна використовувати посередині, а також більше досліджень та порівнянь. Виробники приймають рішення знову. У той же час, ми радимо покупцям не бути дешевими, а купувати дешеві товари, лише купувати неякісні вироби. Виробники також повинні бути прибутковими, щоб вижити та розвиватися, щоб розробити більш економічно вигідне обладнання. Якість обладнання хороша, якість вина стабільна, клієнти готові заплатити за хорошу якість, ефективність магазину процвітає, а коли бізнес буде розширений, буде обрано обладнання кращої якості замість найнижчої ціни, щоб пивоварна промисловість могла увійти в доброчесне коло. .