en.pngEN
всі категорії

Новини компанії

Головна>Новини>Новини компанії

Виготовлення червоних, рожевих та ігристих вин

Час: 2019-12-06 Переглядів: 3

Як зазначалося в попередній статті, "Виготовлення білого вина, праця любові" виготовлення вина - це трудомістка і важка робота. Час повинен бути ідеальним, як і комбінації інгредієнтів. Те саме стосується всіх інших видів вина: червоного, трояндового та ігристого.

Роже вино - це червоне вино, яке виготовляється за тими ж методами, що і біле вино. Виробництво те саме, за винятком того, що шкурки кидають разом із соком. Мало хто з виноробів вважає за краще робити вино з розе, змішуючи трохи червоного вина з білим, але це не популярний метод. Коли ви використовуєте шкурки для виготовлення трояндового вина, найголовніше - залишати шкурки в соці лише на короткий проміжок часу, достатньо довгий, щоб надати йому цей трояндовий колір і зробити його таким слабким дубильним.

Приготування червоного вина передбачає використання всього винограду, за винятком плодоніжок. Виноград видаляється з корінців і подрібнюється, але замість фільтрування шкірки від соку шкірки переносяться у відкриті цистерни, де вони постійно перемішуються, щоб аромат і колір шкірок влилися у вино під час бродіння. Потім вино фільтрують для видалення шкірки і кладуть у бочки, щоб витримати від шести місяців до двох років, перш ніж розливати та продавати.

Тоді у вас ігристе вино або шампанське. З огляду на Мадридський договір 1891 р. Та Версальський договір Російської Федерації, тільки вина з французького регіону Шампань дозволяється називати такими, тому все інше називають ігристим вином. Однак важливо зазначити, що Сполучені Штати ніколи не ратифікували цей договір, і тому деякі виробники вина сьогодні використовують термін шампанське на своїх пляшках, лише якщо оригінальне місце походження також є на етикетці, щоб запобігти плутанині. Найчастіше використовуються вина: Шардоне, Піно Нуар або Піно Меньє. Першим кроком є ​​"базове вино", яке зазвичай виготовляється з дуже кислого винограду, що надає йому жахливий смак. Наступний крок передбачає потрапляння бульбашок у вино.

Існує три методи, які можуть бути використані для потрапляння бульбашок у вино, карбонізація, спосіб перенесення та метход-шампунь. Карбонізація - той самий спосіб, що застосовується у безалкогольних напоях, є найдешевшою. Двоокис вуглецю закачується у винний бак, а потім вино розливається під тиском, щоб запобігти виходу корпусу. Метод переносу - це коли підсолоджену основу додають дріжджі і їй дозволяється вдруге бродити у закритому резервуарі, щоб діоксид вуглецю з будівлі не міг вийти. Після бродіння вино потім освітлюється і при необхідності повторно підсолоджує перед розливом під тиск. Цей метод використовується для отримання ігристого вина середнього цінового діапазону. Останнім методом є méthode champenoise - це коли вино має друге бродіння в пляшці. Цей метод використовується для отримання вин найкращої якості.

Виготовлення вина - це вид мистецтва. Для цього потрібні знання, вміння, а найбільше терпіння. Процес виготовлення вина від збору винограду до розливу в пляшки може тривати місяці чи роки, тому винороби так захоплюються своєю роботою. Тож наступного разу, коли ви налиєте собі склянку, подумайте про плавання, яке здійснив той маленький виноград.