en.pngEN
всі категорії

Новини компанії

Головна>Новини>Новини компанії

Не дозволяйте пиву пити? Чи буде пивний живіт? 5 причин для того, щоб ви полюбили пиво!

Час: 2016-08-04 Переглядів: 1

Не дозволяйте пиву пити? Чи буде пивний живіт? 5 причин для того, щоб ви полюбили пиво!

Багато людей думають, що вживання пива матиме пивний живіт, тому, якщо ви хочете пити пиво, ви не можете його пити. Неважливо, я познайомлю вас із п’ятьма причинами, через які сьогодні дозволяєте вам пити пиво.

Пиво захищає серце, підвищує імунітет, захищає кістки тощо.

Причина 1: Захищайте серце

Вино часто можна використовувати як кредит для вин, які допомагають зменшити ризик серцево-судинних захворювань, але пиво може бути таким же здоровим, як і серце напою.

Італійські дослідники встановили, що помірні споживачі пива мають на 42% нижчий ризик серцевих захворювань, ніж ті, хто не п’є. Дослідники заявили, що для досягнення максимального захисту щоденне споживання становить півлітра, а об'ємний відсоток становить близько 5%.

Причина 2: Думай як геній

Згідно з дослідженням у "Журналі свідомості та пізнання", вибивання пива-двох не зробить людей розумнішими, але це може посилити творчість.

Коли 40 чоловіків переглядали фільм під час складання словесної головоломки, хлопець із вмістом алкоголю в крові 075 кричав на кілька секунд швидше, ніж їхні тверезі колеги.

Причина 3: Профілактика діабету 2 типу

Голландські дослідники проаналізували 38,000 2 медичних працівників чоловічої статі і виявили, що коли чоловіки, які були молодшими чоловіками, починали помірковано пити більше чотирьох років, їхні шанси діагностувати діабет XNUMX типу були значно нижчими.

З часом збільшення споживання алкоголю не зменшує ризик чоловіків, які випивають кілька чашок на день, тому помірність тут є ключовим словом.

Причина 4: Хороші новини для дітей

Ура ніколи не повинні здавати камені в нирках, або якщо вам пощастить, фінські дослідники виявили, що випивання пляшки пива на день зменшує ризик утворення каменів у нирках на 40%.

Дослідники не можуть точно пояснити це зв’язок, але припускають, що прийом великого потоку не тільки призводить до надмірних поїздок у ванну кімнату, але й дозволяє ниркам нормально функціонувати.

Крім того, дослідники заявили, що хміль у пиві може бути відповідальним за цю кореляцію, сприяючи уповільненню вивільнення кальцію з кісток. Це може розсмоктуватися нирками як хворобливий камінь.

Причина 5: Відновлення відбувається швидше

Згідно з іспанським дослідженням, захоплююче пиво Gatorade також може допомогти у відновленні фізичних вправ. Дослідники попросили студентів робити фізичні вправи, поки температура тіла не досягне 104 градусів, а потім дозволити їм поповнювати воду пивом або водою.

Виявляється, люди, які отримують пінту після фізичних вправ, трохи гідратованіші, ніж ті, хто має H2O.

Пиво має стільки переваг, і кожен, хто скаже вам не пити пиво в майбутньому, зробить його без мови.